Promocja 500 złotych za 500 fanów

Z okazji przekroczenia liczby 500 fanów nurkowo.pl na fb uruchomiillśmy dla Was mega promocję.

Jest to okazja dla osób, które chciałyby się nauczyć nurkować i stać się posiadaczem międzynarodowego patentu uprawniającego do nurkowania na całym świecie. Koszt 15 h zajęć to zaledwie 500 złotych!

Promocja trwa do 17.06.2020 i przeznaczona jest dla pierwszych 10 osób. Pozostało:

4 z 10 wolnych miejsc

Odkryj w sobie dziecko i wybierz wymarzony prezent!

Poznaj zupełnie inny świat, z dala od codziennych trosk, pędu życia i mało znaczących, lecz otaczających Cię na każdym kroku, problemów życia codziennego.

Odnajdź w sobie dziecko – ciekawe świata, zadające mnóstwo pytań i cieszące się z każdego nowego doświadczenia w nowym środowisku. Znajdź odskocznię, dzięki której regularnie będziesz mógł w pełni naładować swoje akumulatory, spędzając czas w pięknym otoczeniu przyrody, w gronie pasjonatów.

manta ray

Spraw sobie wymarzony prezent i zanurz się pod wodę, gdzie wszystkie Twoje problemy znikną w oka mgnieniu. Sprzęt przestaje ciążyć, czas przestaje istnieć, znikają troski, obowiązki i pośpiech, a Ty oddychasz pod wodą! To niesamowite uczucie, którego nie da się zapomnieć. Swój pierwszy oddech pod wodą zapamiętasz już na zawsze.

My również mamy dla Ciebie prezent – promocję, która ułatwi Tobie realizację marzeń, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić 550 PLN.

lionfish nurkowo

Poznaj niedostępne dotychczas piękno podwodnego świata

Czy wiesz, że tylko 1/3 powierzchni Ziemi jest nad wodą? Pozostałe 2/3 powierzchni naszej planety znajduje się pod wodą.

piękno podwodnego świata

Poznaj przepiękne krajobrazy ukryte dla większości z nas, zobacz zapierającą dech w piersiach roślinność podwodną oraz niezwykłych mieszkańców podwodnego świata.

Mając patent nurkowy, w ciągu jednego nurkowania na rafie koralowej zobaczysz więcej gatunków fauny i flory niż w ciągu całego dnia wędrówki w najdzikszych rejonach na powierzchni naszej planety.

wiele gatunków ryb

Kosmiczna przygoda

Nurkowanie to jedyna aktywność na świecie, która umożliwia Ci odczucie stanu nieważkości. Poczuj się jak w kosmosie, w którym możesz „latać” we wszystkich trzech wymiarach. Leć z nami pod wodą i poczuj to niesamowite uczucie.

kurs nurkowania Poznań

Masz obawy, czy nurkowanie jest dla Ciebie?

Pewnie myślisz, że nurkowanie to jakiś kosmos i wymaga zdobycia niesamowitych umiejętności. Być może myślisz, że to sport dla wybranych, czy bogatych. Prawdopodobnie uważasz, że nurkowanie jest niebezpieczne, ryzykowne, a nawet ekstremalne. Nic bardziej mylnego! Takie mity i opinie słyszymy na okrągło od osób, które nie miały styczności z tematem nurkowania.

wyjazd nurkowy poznań oraz żółw

Czy muszę umieć pływać, aby nurkować?

Nurkowanie nie wymaga zdobycia skomplikowanych umiejętności. Podstawy nurkowania, pozwalające na bezpieczną zabawę są proste, a ich nauka przystępna i dostosowana do każdego. Co więcej, wielu nurków nie potrafi pływać, a jednak nurkuje.

Czy nurkowanie jest drogie?

Nurkowanie już od dawna nie jest sportem dla zamożnych. W dzisiejszych czasach dostępne jest dla każdego, niezależnie od zasobności porfela.

Dodatkowo w promocji 500+ możesz zacząć przygodę za jedyne 500 PLN!

Czy nurkowanie jest bezpieczne?

Nurkowanie jest bezpieczne jeżeli przestrzegasz prostych zasad, których nauczysz się podczas kursu.

Jak zacząć przygodę z nurkowaniem?

Aby zacząć nurkować wystarczy chcieć nurkować. Nic trudnego, prawda? Oczywiście przyda się także solidnie przeprowadzony podstawowy kurs nurkowania.

Przebieg kursu

Kurs nurkowania na poziomie podstawowym składa się z trzech części:

  • teoretycznej, która w promocji 500+ kosztuje zaledwie 500 PLN!
  • basenowej lub w wodach basenopodobnych,
  • w wodach otwartych

Część teoretyczna kursu nurkowego

Podczas pierwszej części teoretycznej zdobędziesz wiedzę dotyczącą środowiska wodnego, sprzętu nurkowego, medycznych aspektów nurkowania, techniki nurkowania, a także planowania i przeprowadzania nurkowań.

Dzięki temu nurkowanie stanie się dla Ciebie bezpieczne, a tym samym dostarczy dużo frajdy. Część teoretyczną zakończymy egzaminem.

Całość w promocyjnej cenie 500 PLN!

Część wód basenopodonych kursu nurkowego

Kolejny etap kursu nurkowego będzie przyjemniejszy, bo zamiast siedzieć na sali i przyswajać zagadnienia teoretyczne, poczujesz się jak prawdziwy nurek.

Pojedziemy na wody basenopodobne, aby zacząć zdobywać nowe umiejętności przydatne podczas każdego przyszłego nurkowania.

Wody otwarte kursu nurkowego

Trzecia część kursu to w dużej mierze powtórzenie i utrwalenia ćwiczeń z modułu basenowego lub wód basenopodobnych. Tym razem będziemy nurkować w wodach otwartych, w których staniesz się – tak samo jak certyfikowani nurkowie – gościem i częścią podwodnego świata.

Przygotuj się na kontakt z podwodnymi mieszkańcami i świetną zabawę. Jesteś na ostatniej prostej, bo zostały Tobie 4 nurkowania, aby dołączyć do grona społeczności nurkowej.

Opinie na temat kursu

Szczerze polecam ! 😁Niesamowite doświadczenie, którego każdy powinien spróbować 👌 Świetna atmosfera i super Pan Instruktor 😊🤗

Aleksandra

Profesjonalne podejście do każdego kursu i rewelacyjna atmosfera. Polecam każdemu!

Michał

Można coś robić lub robić to z pasją, a tak jest właśnie w nurkowo. Niezależnie czy jest to kurs czy wyjazd nurkowy zaangażowanie Instruktora jest na 100%, a przy tym dobry humor i fajna atmosfera. 😃

Katarzyna

Bardzo profesjonalne szkolenie w trakcie którego stwarzające problemy ćwiczenia są powtarzane do uzyskania praktycznej biegłości. Tak trzymać. Przecież od tego zależy nasze życie.Gorąco i bardzo odpowiedzialnie polecam.

Marek

Jestem świeżo po kursie OWD i szczerze polecam nurkowo.pl
Profesjonalne zajęcia w świetnej atmosferze. Na wielki plus zaangażowanie instruktora – postawił sobie za cel by nas jak najlepiej wyszkolić. Wszystko żeby zachować bezpieczeństwo i spokój pod wodą 👌

Janek

Witam :)Super ekipa,mile wspomnienia polecam każdemu 🙂

Radek

Pełen profesjonalizm🤗 Oczywiście gorąco polecam🤗

Karol

Co po kursie nurkowym?

Po skończonym kursie masz możliwość wzięcia udziału w wyjazdach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych razem z nurkowo.pl.

Będzie to świetna okazja, aby móc połączyć dobrą zabawę z udoskonalaniem swoich umiejętności.

Uprawnienia po kursie nurkowym

Po ukończeniu kursu zdobędziesz międzynarodowy certyfikat uprawniający Cię do nurkowań z parterem w wodach otwartych na całym świecie do głębokości 20m. 

Otrzymasz także możliwość udziału w kursach specjalizacji nurkowych, dzięki którym możesz stać się nurkiem zaawansowanym (Advanced Open Water Diver PSAI). Twoje uprawnienia do nurkowania w wodach otwartych zwiększą się wówczas do głębokości 30m.

Wymagania przed kursem nurkowania

  • Wiek od 10 lat (w momencie certyfikacji) dla stopnia Junior Open Water Sport Diver
  • Wiek od 15 lat (w momencie certyfikacji) dla stopnia Open Water Sport Diver
  • Do 18. roku życia wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów

Czas trwania kursu nurkowania

Zajęcia teoretyczne

– ok.15 godz. (czas trwania wykładu wynosi ok. 2,5 godz.). Zajęcia realizowane są online lub w siedzibie nurkowo.pl w małych grupach do 4 osób, a także indywidualnie

Zajęcia praktyczne

– 4 sesje nurkowe w warunkach basenowych lub basenopodobnych,
– 4 sesje nurkowe na wodach otwartych.

Gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne kursu nurkowania?

Centrum Nurkowe nurkowo.pl na ul. Kapitańskiej 24 w Bytyniu ok. Poznania to miejsce gdzie odbywają się wykłady teoretyczne kursu nurkowania. Zajęcia mogą się także odbywać w formie wykładu online, dzięki czemu kursant może wygodnie w swoim domu uczestniczyć w zajęciach. Szczegóły ustalamy w ramach grupy.

Termin rozpoczęcia kursu

Kursy podstawowe realizujemy cyklicznie. Termin ustalany jest wspólnie z uczestnikami w ramach grupy.

Najbliższy kurs, część teoretyczna, startuje w:

I grupa – czwartek 18.06.2020 o godzinie 18:00 (zajęcia online/stacjonarne)
II grupa – czwartek 09.07.2020 o godzinie 18:00 (zajęcia online/stacjonarne)

Koszt kursu

Część teoretyczna 700 500 PLN (promocja 500+)
Część praktyczna w wodach basenopodobnych 600 500 PLN (promocja 500+)
Część praktyczna i egzamin w wodach otwartych 600500 PLN (promocja 500+)


Kupując cały kurs zapłacisz tylko 1900 1500 PLN.
Oszczędzasz 400 PLN!
Nie musisz wydawać od razu całej kwoty na kurs. Zacznij od zdobycia niezbędnej wiedzy za jedyne 500 PLN!


Wypożyczenie sprzętu na cały kurs 100 PLN GRATIS.
Oszczędzasz 100 PLN!

W cenie całego kursu otrzymasz:

  • 15 godzin zajęć teoretycznych
  • 4 moduły praktyczne na basenie lub w wodach basenopodobnych
  • 4 nurkowania w wodach otwartych

Dodatkowo, zapisując się na kurs (formularz poniżej) wpisz w uwagach „logbook”, a w ramach promocji otrzymasz indywidualny logbook do rejestrowania Twoich przyszłych nurkowań o wartości 50 PLN.
Oszczędzasz kolejne 50 PLN, czyli w sumie 550 PLN!

Po zakończeniu kursu i zdaniu egzaminu dodatkowo płatny międzynarodowy certyfikat nurkowy – 150 PLN (opłata jednorazowa).

Przygotuj się na dobrą zabawę!

Formularz kursu nurkowego

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwe szybko, aby omówić szczegóły, ewentualne wątpliwości i ustalić dogodny termin rozpoczęcia kursu.

Pamiętaj, że przesłanie formularza do niczego nie zobowiązuje.

[happyforms id=”881″ /]