Nurkowanie to przepustka do nowego, podwodnego świata, dostarczającego mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przeżyć.

Spróbuj nurkowania (intro nurkowe) to zajęcia, o których wielokrotnie będziesz opowiadać przyjaciołom, rodzinie, czy znajomym w pracy. Zanim trafisz do środowiska certyfikowanych nurków, masz możliwość przekonać się, że to świetna decyzja.

Zejście pod wodę to Twoje marzenie, ktoś bliski sprawił Ci w prezencie taką możliwość, a może wahasz się, bądź obawiasz, że sobie nie poradzisz? Spróbuj nurkowania, po prostu!

Zobaczysz jak proste, bezpieczne i przyjemne jest nurkowanie, a to wszystko pod okiem instruktora. Dzięki temu czas spędzony pod wodą będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

spróbuj nurkowania Poznań

Zajęcia, obejmują podstawowe zagadnienia teoretyczne dot. m.in sprzętu nurkowego i zasad bezpieczeństwa oraz jedno nurkowanie. Mogą one zostać przeprowadzone na basenie (od października do maja) albo jeziorze, czy innym zbiorniku na wodach otwartych (od czerwca do września).

Na zajęciach, które odbędą się w ustalonym terminie, otrzymasz kompletny sprzęt potrzebny Ci do zanurzenia się i przeżycia swoich pierwszych chwil pod wodą. To świetne połączenie relaksu i aktywnego wypoczynku.

Spróbuj nurkowania to doskonały pomysł na prezent dla Ciebie, Twoich bliskich, czy współpracowników. Organizujemy także zajęcia dla firm w ramach imprez integracyjnych.

Pytania, zapisy:

+48 505 960 300
kontakt@nurkowo.pl

Zapraszamy!