Twój pierwszy raz nurkowo, czyli spróbuj nurkowania

Nurkowanie to przepustka do nowego, podwodnego świata, dostarczającego mnóstwo ciekawych i niezapomnianych przeżyć.

Niezapomniane doświadczenie

Spróbuj nurkowania – znane także jako intro nurkowe, czy też „Twój pierwszy raz nurkowo” – to zajęcia, o których wielokrotnie będziesz opowiadać przyjaciołom, rodzinie, czy znajomym w pracy.

Zanim trafisz do środowiska certyfikowanych nurków, masz możliwość przekonać się, że to świetna decyzja.

Spełnij marzenie o nurkowaniu

Zejście pod wodę to Twoje marzenie, ktoś bliski sprawił Ci w prezencie taką możliwość, a może wahasz się, bądź obawiasz, że sobie nie poradzisz? Spróbuj nurkowania, po prostu!

Twój pierwszy raz nurkowo, czyli spróbuj nurkowania pochmurnie

Szczerze polecam ! 😁Niesamowite doświadczenie, którego każdy powinien spróbować 👌 Świetna atmosfera i super Pan Instruktor 😊🤗

Aleksandra

Twój pierwszy raz nurkowo z instruktorem

Byłem, super się bawiłem 🙂 Polecam! Świat z innej perspektywy wygląda magicznie, a instruktor Łukasz w świetny sposób pomaga go zobaczyć.

Krzysztof

spełnij marzenia o nurkowaniu

Byłem, spróbowałem i szczerze polecam każdemu. Mega wrażenia, świetna przygoda i super ludzie. Fajnie sprawdzić co tam się dzieje pod wodą. Jeszcze raz, polecam każdemu przynajmniej spróbować zajęć intro ☺

Arek

Przekonaj się, że nurkowanie jest proste

Zobaczysz jak proste, bezpieczne i przyjemne jest nurkowanie, a to wszystko pod okiem instruktora. Dzięki temu czas spędzony pod wodą będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Nie musisz umieć pływać, aby zacząć nurkować i świetnie się bawić

Na zajęciach, które odbędą się w ustalonym terminie, otrzymasz kompletny sprzęt potrzebny Ci do zanurzenia się i przeżycia swoich pierwszych chwil pod wodą.

To świetne połączenie relaksu i aktywnego wypoczynku. Nie musisz umieć pływać, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Twój pierwszy raz nurkowo po nurkowaniu

Zajęcia, obejmują podstawowe zagadnienia teoretyczne dot. m.in sprzętu nurkowego i zasad bezpieczeństwa oraz jedno nurkowanie. Mogą one zostać przeprowadzone na basenie (od października do maja) albo w zalanym kamieniołomie, jeziorze, czy innym zbiorniku w wodach otwartych (od maja/czerwca do września/października).

Zajęcia Twój pierwszy raz nurkowo realizujemy także podczas wyjazdów zagranicznych do ciepłych krajów.

Polecany i popularny pomysł na prezent

Spróbuj nurkowania to doskonały pomysł na prezent dla Ciebie, Twoich bliskich, czy współpracowników (prezent urodzinowy, prezent imieninowy, prezent na dzień dziecka, prezent walentynkowy, prezent świąteczny, prezent na dzień matki, prezent na dzień ojca, prezent na dzień babci, prezent na dzień dziadka i na wiele innych okazji).

Organizujemy także zajęcia dla firm w ramach imprez motywacyjnych, czy integracyjnych.

Twój pierwszy raz nurkowo Honoratka

Dostałem voucher na nurkowanie w podwodnym lesie w Honoratce w prezencie . Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które tak jak ja, nie mają doświadczenia. Super profesjonalne podejście. Doświadczeni nurkowie. Przyjazna atmosfera. Wszystko z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Ani przez moment nie było żadnych problemów. Widać ze instruktorzy robią to z ogromną pasją!

Rafał

Masz pytania, czy chcesz zacząć jak najszybciej?

Interesuje Cię zakup vouchera, masz pytania, a może po prostu nie możesz się doczekać, aż sam spróbujesz nurkowania?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą możliwe szybko, aby omówić szczegóły i ustalić dogodny termin zajęć.

Inne formy kontaktu znajdziesz tutaj.

Pamiętaj, że przesłanie formularza do niczego nie zobowiązuje.

Zapraszamy na: