nurkowo.pl – centrum testowe sprzętu nurkowego

Testowaniem sprzętu zajmujemy się od wielu lat. Zależy nam na pełnym zadowoleniu kupujących, dlatego stworzyliśmy w nurkowo.pl centrum testowe sprzętu nurkowego.

Nie chodzi nam o pojedynczy sprzęt, który można przetestować, bo w każdym centrum nurkowym sprzęt szkolny może pełnić taką rolę. Chodzi o starannie dobraną, dedykowaną flotę sprzętu nurkowego dla potrzeb testowych.

Niektórzy producenci, czy dystrybutorzy posiadają sprzęt testowy. My postanowiliśmy w nurkowo.pl zakupić sprzęt nurkowy różnych producentów na potrzeby własnego centrum testowego, tak, abyś w jednym miejscu mógł wypróbować przed zakupem różne elementy i różne modele potrzebnego sprzętu nurkowego.

Santi demo days

Po co w ogóle testować sprzęt nurkowy?

W nurkowo.pl doskonale wiemy, że dopiero własna praktyka i doświadczenie weryfikuje wspaniałe recenzje sprzętu, cudowne opisy producentów, czy pozytywne opinie innych nurków, instruktorów, czy po prostu sprzedawców. W związku z powyższym nie ma lepszej drogi niż samodzielne wypróbowanie przed zakupem danego sprzętu. Wszystko po to, aby upewnić się, czy po zakupie będziemy zadowoleni, rozczarowani, czy będziemy przechodzić na kompromis i usprawiedliwiać swoje – nie do końca właściwe – decyzje.

Najlepszy sprzęt nurkowy

Decyzja o wyborze odpowiedniego sprzętu nurkowego nie jest prosta. W większości przypadków jest czasochłonna, a jej efekt często kończy się rozczarowaniem. Sprzęt nurkowy zwykle kupujemy na lata, więc chcielibyśmy, aby nasz wybór był właściwy.

test ocieplaczy kwark navy

Z drugiej strony wiemy, że nie ma czegoś takiego jak najlepszy sprzęt nurkowy, bo każdy z nas jest inny, zwraca uwagę na inne aspekty i potrzebuje indywidualnego podejścia do kwestii wyboru sprzętu nurkowego.

Jaki sprzęt nurkowy wybrać?

W nurkowo.pl chętnie podpowiemy i doradzimy, ale jaki sprzęt nurkowy wybrać przekonasz się dopiero po samodzielnym wypróbowaniu danej opcji.

To Ty będziesz używać danego sprzętu nurkowego i to Twoja opinia jest najważniejsza. My jedynie podpowiemy, nakierujemy i umożliwimy Tobie przetestowanie rozważanego przez Ciebie rozwiązania.

Jeśli przebrnąłeś tekst do tego momentu, to poniżej dowiesz się jakich producentów sprzętu nurkowego jesteśmy oficjalnie Centrum Testowym

Centrum Testowe SANTI

nurkowo.pl centrum testowe Santi

nurkowo.pl jest centrum testowym, znanego na całym świecie, polskiego producenta suchych skafandrów klasy premium – SANTI.

Posiadamy własną flotę skafandrów testowych SANTI, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w różnych rozmiarach, od podstawowego modelu – SANTI Espace po najwyższe modele – SANTI Elite+

Centrum Testowe KWARK

kwark centrum testowe

nurkowo.pl jest centrum testowym firmy KWARK – polskiego producenta znanych i cenionych w branży ocieplaczy.

kwark centrum testowe

Posiadamy własną flotę ocieplaczy testowych KWARK w pełnej rozmiarówce, abyś mógł przekonać się dlaczego tak wielu nurków używa „Kwarka”. Oprócz ocieplaczy w nurkowo.pl znajdziesz także bieliznę termiczną, różne modele rękawiczek, czy skarpet firmy KWARK.

Centrum Testowe SUEX

Centrum testowe SUEX

nurkowo.pl to także centrum testowe SUEX.

Włoska firma SUEX istniejąca na rynku od 2000 roku to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm specjalizujących się w produkcji podwodnych skuterów. W nurkowo.pl posiadamy kilka nowoczesnych jednostek na potrzeby testów.

Centrum Testowe XDEEP

nurkowo.pl jest CENTRUM DEMO XDEEP – kolejnego, cenionego na arenie międzynarodowej polskiego producenta sprzętu nurkowego.

XDEEP znany jest przede wszystkim z doskonałej jakości skrzydeł do nurkowania. Poza tym dostarcza m.in. płetwy, maski, automaty, bojki i inne elementy sprzętu nurkowego.

W nurkowo.pl masz dostęp do każdego modelu skrzydła, które możesz przymierzyć, przetestować podczas nurkowania, porównać, a także – po świadomym wyborze – zakupić na miejscu.

Umów się na testy!

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na Twoje testy sprzętu!