Skutery podwodne (PSAI DPV Open Water Diver)

Opis kursu

Kurs na skutery podwodne wzbudza ciekawość wśród początkujących i doświadczonych nurków, ponieważ traktowany jest jako pewnego rodzaju odskocznia i rozrywka. Podczas kursu DPV nauczysz się jak bezpiecznie nurkować ze skuterem.

Kurs DPV (Diver Propulsion Vehicle) przeznaczony jest dla osób chcących poszerzyć swoje doświadczenie nurkowe o zakres użycia jednostek napędowych DPV, dzięki którym możemy zwiedzić znacznie większy obszar i dotrzeć w miejsca dotychczas niedostępne.

Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej w formie warsztatów i nurkowań w wodach otwartych.

Uprawnienia po kursie

Po ukończeniu kursu uczestnik uprawniony jest do nurkowań z użyciem skuterów podwodnych i wypożyczania jednostek w centrach nurkowych i bazach na całym świecie.

skutery podwodne intro

Wymagania przed kursem DPV

– podstawowe uprawnienia nurkowe (np. Open Water Sport Diver)
– podstawowy sprzęt nurkowy, w tym płyta z pasem krocznym (możliwość wypożyczenia brakującego sprzętu)
– zalogowanych minimum 10 nurkowań

Czas trwania kursu

Kurs skutery podwodne trwa min. 1 dzień, 2 nurkowania (dotyczy osób, które nurkowały ze skuterem w ramach intro DPV).

Najczęściej kurs realizujemy w trybie 2-3 dni, w tym 3-4 nurkowań.

nurkowo.pl – partner, dealer i centrum testowe SUEX

Włoska firma SUEX istniejąca na rynku od 2000 roku to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm specjalizujących się w produkcji podwodnych skuterów. W nurkowo.pl posiadamy kilka nowoczesnych jednostek na potrzeby kursów, a także wypożyczeń dla naszych kursantów. nurkowo.pl to także centrum testowe SUEX.

Skuter podwodny SUEX to częsty wybór zarówno profesjonalistów, jak i nurków rekreacyjnych. Nasi kursanci mogą liczyć także na rabaty przy zakupie własnych jednostek, a także możliwość zakupu na raty.

Jesteś gotowy na przyspieszenie?